היזמים שמאחורי LALUN

התיירות עבורנו היא דרך חיים. הצניעות והענווה היא חלק מערכינו.

אנחנו קודם כל אנשים שאוהבים אנשים ואוהבים להעניק שירות. התיירות היא חלק מרכזי בחיינו. אנחנו חיים ונושמים תיירות. LALUN הוקמה מתוך אהבה ורצון עז ליצור, לשנות ולבנות עולם תיירות חדש ולא מקובע.

אנחנו אוהבים ללמוד, להיכנס לתחומים משיקים, לחבר ולשלב את היתרונות של כולם לחוויה אמיתית עבורכם. אנחנו אנשים צנועים כאשר האמינות והיושרה הם מצפן עבורנו. באופיינו אנו קפדנים, דיירנים ובלתי פשרניים. אנו חושבים כי מגיע לכם את הטוב ביותר ואנו נעשה את הכל בכדי להעניק לכם את ה-The Best של עולם הנופש והתיירות.

אנחנו יזמים שהיצירתיות והפיתוח הם נר לרגלינו. אנחנו "רצי מרתון" קשוחים ונחושים המשתוקקים לפתח מוצרים חדשניים בעלי ערך מוסף שיאפשר לכם להנות ממוצר חדשני,  חוויתי ומרגש. 

אנחנו נקפיד על סטנדרט גבוה בהזמנת הנופש כמו גם בשהות בחופשה. נדאג להתייחס לבקשותיכם המיוחדות ונרד לפרטים הקטנים ביותר. אנו נלמד את הרגליכם ואת רצונותיכם ונדאג לשדרג כל הזמן את החוויה שלכם הן בתהליך ההזמנה והן בחופשתכם הבאה.

מיהם האנשים שדואגים לחופשתכם

עודד פז

איש שאוהב אנשים. תל אביבי בצעירותו ומושבניק בהווה. חי ונושם תיירות 42 שנה. יזם בנשמתו. בוגר סיירת מטכ"ל ומי שפיתח ויזם את ״בוחן הטבע" הצה"לי. היה בין מייסדי תיירות הפנים בישראל והקים את תיירות הפנים הקבוצתית במתכונתה הנוכחית. היה הבעלים של ארנון-פז תיירות עד שנת 2015 ומאז יועץ שיווק ומכירות של רשת פתאל ובשנים האחרונות – קלאב הוטל. היזם המוביל של  LALUN

יאיר חן

כשמדברים על אדם בעל חזון,  יוזמה ויצירתיות בכובע של מהנדס תוכנה, מדברים על יאיר חן שהיה חלוץ פיתוח מערכות מסחריות בתחום התיירות ונחשב מוביל ובעל דעה בתחומו. יאיר בעל נסיון רב בפיתוח מערכות טכנולוגיות ומכהן כבעלים ומנכ"ל של קבוצת YayaSoft. יאיר מומחה בתחומים נוספים כגון מערכות CRM, מערכות ניהול ועוד.

חזונה של LALUN הוא להיות החברה המובילה בענף התיירות המוסדית בעולם.

המטרה

לחבר בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ובינה מלאכותית את מנהלי ועמיתי הארגונים עם ספקי תיירות מגוונים ליצירת ערך מוסף הן ברמת חוויית ההזמנה, השרות והן בבילוי הנופש באופן מהנה, איכותי, משתלם, מדויק, משמעותי ועתיר תוכן. 

Group Copy 2

ב-LALUN חברו יחד מומחי תיירות וטכנולוגיה מהשורה הראשונה עם ידע עשיר ורב. העושר הקיים באתר מעניק לארגונים אין סוף הזדמנויות להעניק לעמיתיהם יתרונות רבים ובכך לחזק את הקשר ביניהם.

Group Copy 3

ב-LALUN הושקע כסף רב ומחשבה בפיתוח עושר תוכני וטכנולוגי המהווה משב רוח רענן בענף. פרט לעובדה שללון ממתגת את האתר בלוגו שלכם, היא מאפשרת לספקי התיירות להזרים מבצעים בלעדיים לארגון .  

Group Copy 2

מנועי הבינה המלאכותית – AI של LALUN
LALUN שוקדת בימים אלו על הכנסת הבינה המלאכותית, ה- AI, לכל מנועי הפלטפורמה הטכנולוגית שלה. LALUN מתכננת ומפתחת בימים אלו את מודולי ה- AI הן במנועי החיפוש ושיפור המחירים והן במנגנוני שירות הלקוחות.
הנסיון שצברנו בתחום ה- AI מאפשר לנו לפתח כלים שיתנו בסופו של דבר גם חווית לקוח משופרת וגם מבצעים ומחירים ללא תחרות.
ה- AI תסייע לנו לנתח את נתוני לקוחות, תוך לימוד העדפות אישיות, דפוסי התנהגות והיסטוריית רכישות. מידע זה יאפשר לנו להמליץ על בתי מלון ושירותים מגוונים ולהציע מבצעים המותאמים אישית ללקוחות ובכך לשפר את שביעות הרצון. עם ה- AI אנו נספק ללקוחותינו שירות מסביב לשעון באמצעות צ'אטבוטים תוך שילוב עם תמיכה אנושית ודיוק באספקת הפתרונות הנחוצים ללקוחות שלנו.

Group 2

LALUN פיתחה את הארנק הדיגיטלי

המאפשר לארגונים לסבסד את עמיתיהם בעזרת כסף וירטואלי ההופך למעשי רק בעת ההזמנה! פיתוח זה חוסך ממון רב לארגונים אשר רכשו עד היום שוברי נופש שחלקם לא ממומש. כמו כן, השימוש בארנק מאפשר לעמיתים לבצע הזמנות בסכומים שונים וגם להתחבר ולטעון כרטיסים נטענים. 

Group 3

 LALUN פיתחה מנוע חיפוש "טופ 10"

המאפשר לעמית לבחור את עשרת בתי המלון המעניקים את ההנחה הגדולה ביותר. מנוע זה מאפשר את בחירת המלונות הזולים ביותר גם בכל קטגוריה.

Group 4

מופעים, פסטיבלים, אירועים וספורט

LALUN מנגישה לעמיתים את כל הפסטיבלים, האירועים, המופעים ואירועי הספורט הקיימים באזור בו הוזמן הנופש כמו כן LALUN מנגישה את האטרקציות בסביבת הנופש וכל זאת במחירים מיוחדים כאשר העמית יוכל לבצע את ההזמנות ישירות באתר LALUN!

לללון מסד של למעלה מ-20,000 ארגונים בהן:

Group 6

חברות טכנולוגיות מגוונות

Group 7

חברות תעשייה

Group 8

בריאות ופרמצבטיקה

Group 9

פיננסים

Group 10

חברות בניה ונדל"ן

Group 11

חברות שירותים ומועדוני צרכנות

Group 11

חברות שירותים ומועדוני צרכנות

Group 12

מועדוני חברים

Group 13

ארגונים מקצועיים

Group 14

עמותות

Group 15

ארגוני גמלאים ועוד

Group 12

מועדוני חברים

Group 13

ארגונים מקצועיים

Group 14

עמותות

Group 15

ארגוני גמלאים ועוד

Group Copy 2

LALUN מאפשרת לארגון לבצע גם הזמנות להפקת נופש קבוצתי, ימי גיבוש וכיף, אירועים וכנסים לכלל העובדים, למחלקות או לצוותים בודדים וזאת בעזרת המומחים הטובים בענף.

Group Copy 3

LALUN הינה חברה הדוגלת בלהעניק לעמית את הטוב ביותר תוך גילוי יושרה, שקיפות והגינות. שמחתו ותחושתו הטובה של העמית מהווה את הצלחתה.